Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Prefabrik Yemekhaneler

Prefabrike yemekhane yapıları şantiyelerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, açık hava ve başka organizasyonlarda, belediye aş evleri vb mekanlarda, yemek yeme gereksiniminin karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. Aynı anda çok sayıda bireyin içersinde bulanacağı bu yapılar amacıyla konfor şartları çok önemlidir. Yemekhane ortamında havalandırmanın, izolasyonun ve iç işleyişin doğru halledilmesi gereklidir.
 
Geniş açıklıklı mekanlar olmaları nedeniyle, statik yönden ayrıntılı araştırmaları yapılmalıdır. Statik hesaplamalara göre tespit edilen kolon sayı ve yerlerinin belirlenmesi mobilya yerleşimi içersinde önemlidir. Mutfak ekipmanları ve hijyen kriterleri göz önünde bulundurularak malzeme seçimi yapılmalıdır.
 
Hekim Panel ve Hekim Çelik Karkas Sistemlerimizle yapılan prefabrike yemekhane yapılarında, mutfak bölümü evresinde bilhassa A-1 katagorisi yanmaz HekimBoard fibercement malzememiz tercih edilmektedir. Standart prefabrike yemekhane plan tiplerimiz dışında, istenilen ölçülerde de projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Birçok kez demonte edilip yine kurulması mümkündür.
Prefabrik Yemekhaneler
Load Time (S) : 0.006712