Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Prefabrik Yapı Sistemleri

Ön üretimli hafif prefabrik yapılar eskiden hazırlanmış beton zemin üstüne monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile prefabrik yapıların en büyük avantajı, depreme sağlam ve hafif olmasıdır.
 
Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve süratli montaj sağlaması, defalarca sökülüp yine monte edilebilir özellikte oması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.
 
Prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki ya da üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren ya da kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Fibercement levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi amacıyla vinç gerekmez. Fibercement bulonlu Tip bina ve Sac panel sistem binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına ideal olarak ambalajlanmaktadır.
 
Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve fazlası ISO 9001 belgelidir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.
Prefabrik Yapı Sistemleri
Load Time (S) : 0.007244