Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Dubleks Prefabrik Ev

Hafif çelik teknolojisi ile dubleks olarak detaylandırılan prefabrik konut yapılarında güncel yapı yönetmelikleri öneme alınarak projelendirme ve dizayn hizmetleri sunulmaktadır. Farklı kullanıcı gereksinimlerine göre geliştirilmiş konutlarımız, her türlü iklim koşullarında kullanılabilen, dayanıklı estetik ve uzun yaşamlı yapılardır. Konutlar amacıyla bilhassa mühim olan dış cephe estetiği amacıyla, A-1 katagorisi yanmaz HekimBoard fibercement malzemesi kullanılmaktadır. Farklı yüzey alternatifleri ile zarif ve değişik dış cephe çözümleri oluşturulabilmektedir.
Standart dubleks konut planlarımız dışında müşteri gereksinimleri ve istekleri tarafında özel çalışmaların yapılması da mümkündür.
Hafif çelik teknolojisi ile oluşturduğumuz binaların imalat ve montaj aşamalarında, gereksinime bağlı olarak iki teknik önerilmektedir.
1. Gün Hafif Çelik Panel Sistem
2. Gün Yerinde Kaplamalı Hafif Çelik Sistem
Gün Hafif Çelik Panel Sistem programının tercih edilmesi halinde; Çelik karkastan meydana gelen 1250×2500/3000mm ebatlarındaki paneller, karkasın içerisinde yer alan izolasyon programı ve karkasın iç ve dış yüzey kaplama malzemelerinin montajı fabrika içerisinde gerçekleştirilir. Panel kalınlıkları 80-30mm arasında değişkenlik gösterir. Talep edilmesi halinde 3000mm, 3500 mm kat yüksekliği gerçekleştirme mümkündür. Bu paneller hazır durumda şantiyeye sevk edilir. Şantiyede panellerin birleştirilmesi ve sonrasında gelen başka uygulamalar yapılır. Önemli oranda sürat kazandıran bir teknikdir. Bina dış ve iç cephelerinde A-1 katagorisi yanmaz HekimBoard fibercement ya da boyalı galvaniz sac programı gerçekleştirilebilir. Bütün tesisatlar tercihe göre, sıva altı ya da sıva üstü olarak projelendirilir.
Gün  Yerinde Kaplamalı Hafif Çelik Sistem programının tercih edilmesi halinde; proje statik hesaplarına ideal olarak hazırlanan çelik karkaslar, çıplak durumuyla şantiyeye sevk edilir. Şantiye içerisinde ilk olarak çelik karkas montajı tamamlanır. Bunun sonrasında izolasyon programı, iç yüzey ve dış yüzey kaplamaları gerçekleştirilir. Nem bariyeri programları vb detayların tamamı şantiye içerisinde tamamlanır. Bina dış cephelerinde A-1 katagorisi yanmaz HekimBoard fibercement ile estetik cephe programları yapılmaktadır. Bütün tesisatlar sıva altı olarak projelendirilir ve uygulanır.
Dubleks Prefabrik Ev
Load Time (S) : 0.150187