Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Prefabrik Evler

Prefabrik evlerin taşıyıcı kontrüksiyonu ST52 yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten kaynaksız olarak üretilmektedir. Çelik evlerin bütün bağlantıları civata somunla sağlanmaktadır. Bu hazır evlerde cephe kaplamaları HEKiMBOARD marka FiBERCEMENT (silika bazlı çimentolu hazır levha) ya da TURKSiDiNG marka yalıbaskı yada tuğla desenli levhalarla yapılmaktadır. Bu yapı başka bütün hazır konutlarda da korunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre çok daha ideal olmaktadır.
 
Neden Prefabrik Ev ?
 
Prefabrik Evler 1.derece depreme sağlam hazır yapılardır.
Prefabrik Evler elastik ve hafif yapılardır. En kuvvetli depremlerde bile yalnızca sallanır, yıkılmaz.
Prefabrik Evlerin montaj zamanı betonarme binalara göre çok daha kısadır. Hem de konutların defalarca söküm takımı yapılabilir.
Bahsettiğimiz hazır evler her türlü iklim koşuluna ideal ısı ve statik hesaplamalar yapılarak üretilir.
Bütün taşıyıcı sistem yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapıldığı amacıyla paslanmaz, deforme olmaz, Prefabrik Yapı’nın evleri uzun yıllar güvenle kullanılabilir.
 
 
Çok Katlı Prefabrik Ev
 
Deprem gerçeği ile yüz yüze olan ülkemizde çok katlı hafif çelik teknolojisi ile oluşturulan konutlar; sağlamlığı, yüksek teknolojisi ve üstün deprem performansı ile başka yapım sistemlerinden pozitif yönde ayrışmaktadır. Bu teknoloji, aynı vakitte mimaride sağladığı elastik dizayn kriterleri sayesinde, kullananlara çok özel konfor koşullarının sağlanmasına ve maksimum enerji performansı olan yapılar üretilmesine imkân vermektedir. Gereksiz malzeme tüketimi ortadan kaldırılarak aktivite ve verimlilik artmaktadır. Geleneksel yapım sistemlerine göre 3 kat daha süratli olarak inşa edilmektedir. Bununla beraber daha yüksek kaliteli ve daha düşük maliyetli mamüller kullananlara sunulmaktadır.
%90 geri dönüşümlü olan çelik malzemesi ile oluşturulan bu konutlar, tabiatı gereği etraf arkadaşı ve sürdürülebilir mimarlık örnekleri olmaktadır. Bütün çelik karkasların kaplamasında sarfedilen A-1 katagorisi yanmaz özellikte ve tamamıyla tabiat arkadaşı malzeme olan HekimBoard fibercement ile sistem, yangın ve izolasyon konularındaki avantajlarıyla ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla yeşil bina, ekolojik bina kapsamında oluşturulacak dizaynlar bu teknoloji ile maksimum verimlilikte gerçekleşmektedir.
Prefabrik Evler
Load Time (S) : 0.006801