Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Prefabrik Yatakhane Binaları

 
Prefabrike yatakhane yapıları şantiyelerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, izci kamplarında vb mekanlarda uyuma gereksiniminin karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. İyi uyumayan insan sabah kalktığında mutsuzdur, işe gitmek istemez, huzursuzdur, etrafı amacıyla gerilim oluşturur, üretkenliği azalır, hayat niteliği düşer!
 
Kişinin sıhhatli bir ortamda uyuması amacıyla, uyunulan mekanın ısı, ses, ışık konforlarının yeterli olması gerekmektedir. Bu tarz prefabrike yatakhane yapılarında genelde aniden çok şahıs aynı mekanda uyduğu amacıyla, konfor şartlarının önemi daha da artmaktadır.
 
Prefabrike yatakhane çözümleri amacıyla oluşturduğumuz standart planlar vardır. Hem de özel talepler amacıyla de proje çalışması yapılabilir. Gün Panel ve Gün Çelik Karkas Sistemlerimizle yapılan prefabrike yatakhane yapılarında, kullanıcıların tercihlerine göre ıslak hacim çözümleri oluştur. Bireysel ya da çoklu kullanım alternatifleri kullanılabilir. A-1 katagorisi yanmaz Gün Board fibercement kullanımı, yoğun dolaşımlı bu alnalar amacıyla bilhassa tercih edilmektedir. Diğer binalarımızda bulunduğu gibi, prefabrike yatakhanelerimiz de aniden çok kullanıma imkân vermektedir.
Prefabrik Yatakhane Binaları
Load Time (S) : 0.685062