Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

KONTEYNERLER

Kaynaksız yapı teknolojisi ve cıvata somun bağlantıları ile imal edilen konteynerler, kullanılacağı yerin coğrafi özellikleri ve kullanım amacına göre, tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin lüzumlu olan yüzey kaplamalarında müşterilerin seçimi tarafında boyalı galvaniz sac ya da üstün özellikleri ile fark yaratan HekimBoard markalı A-1 katagorisi yanmaz   fibercement levhalar kullanılmaktadır.
 
Elektrik ve sıhhi tesisatlar tercihe göre sıva altı ya da sıva üstü olarak projelendirilmektedir. Standart düz çatı programları dışında, ek çatı gerektiren hallerde eğimli çatı çözümleri de kullanılmaktadır.
 
Standart konteyner ürünleri 3,00×7,00 m ve 2,40×6,00 m olarak iki değişik boyutta üretilmektedir. Kamp ve şantiye yapılarındaki aniden fazlı katlı yapılar standart konteynerlerin birleştirilmesi ile konumlandırılabilmektedir. Bunun yanısıra müşterilerin gereksinim ve istekleri tarafında lüzumlu statik hesaplamalar da yapılarak, uygunluğuna göre özel boyutlu konteyner üretimi de gerçekleştirilebilmektedir.
KONTEYNERLER
Load Time (S) : 0.245390