Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Prefabrik Sosyal Tesis Binaları

Müze, kütüphane, izci kampı, spor tesisleri vb fonksiyonlar amacıyla projelendirilen yapılar, sosyal ve ortak hayat kısmı kategorisinde değerlendirilir. Çoklu kullanımın bulunduğu bu binalarda, her türlü konfor koşullarının sağlanması lüzum personel lüzumse ziyaretçi yönünden son derece önemlidir. Mesela müze, kütüphane örnekleri amacıyla ses yalıtımı kesinlikle sağlanması lüzumen bir kriterdir. İzci kampları, spor tesisleri amacıyla de hijyen ve amacına ideal çözümler kesinlikle sağlanmalıdır.
 
Hafif çelik teknolojisinin kullanıldığı, modüler olarak imal edilen prefabrike sosyal ve ortak hayat binalarımız amacıyla istenilen plan çalışması, mimar ve mühendislerden meydana gelen teknik kadromuz doğrulusunda yapılmaktadır. Hem de her bina amacıyla, kurulacağı yerin iklim bilhassarine ideal kar ve yel yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır. Bu hesaplamalara göre imal edilen binaların montajı da tekrar kendi montaj ekiplerimiz doğrulusunda gerçekleştirilir.
Soyal ve ortak hayat yapıları, Gün Panel Sistem, Gün Çelik Karkaslı Panel Sistem ya da Yerinde kaplama sistem detayları ile üretilir. 1250×2500 mm standart panellerin kullanıldığı binalarda 2500mm, 3000mm, 3500 mm kat yüksekliği gerçekleştirme mümkündür.
 
Bina dış cephe ve iç mekan panel kaplamalarında, HekimBoard fibercement malzeme A-1 katagorisi yanmaz olması nedeniyle bilhassa tercih edilmektedir. Paneller; dış yüzeylerinde sac / HekimBoard fibercement, iç yüzeylerinde Gün Board fibercement/HekimBoard fibercement kaplamalı olarak kullanılmaktadır. Bütün tesisatlar tercihe göre, sıva altı ya da sıva üstü olarak projelendirilir.
Prefabrik Sosyal Tesis Binaları
Load Time (S) : 0.007186