Prefabrik Çelik Yapı Geleceğinizi Güvenle İnşaa Ediyoruz...

Prefabrik Ofis Binaları

Şantiye mobilizasyonunda yer alan büro yapıları ve detaylı kurum ve kuruluşlar doğrulusunda genelde kalıcı olarak yaptırılan binalar bu kategoride yer almaktadır. Prefabrike büro binaların projelendirilme sürecinde ihtiyaçların belirlenmesi amacıyla, personel adedi ve binanın kullanım zamanı en mühim kriterler arasındadır.Ofis binalarında, iklim koşullarına ideal teknik bilhassar ve büro içi her türlü konfor koşullarının sağlanması personelin performansı yönünden son derece mühimdir.
 
Modüler olarak imal edilen prefabrike büro binalarımız amacıyla çok detaylı m2’lerde standart plan alternatiflerimiz yer almaktadır. Buna rağmen, değişik bir müşteri isteği olması halinde mimar ve mühendislerden meydana gelen teknik kadromuz doğrulusunda özel çözümler de sunulmaktadır. Her bina amacıyla, kurulacağı yerin iklim bilhassarine ideal kar ve yel yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır.
Prefabrike büro yapılarımız tek katlı ve iki katlı olarak, Hekim Panel Sistem ya da Hekim Çelik Karkaslı Panel Sistem detayları ile üretilir ve montajı yapılır. 1250×2500 mm standart panellerin kullanıldığı prefabrike büro binalarında talep edilmesi halinde 3000mm, 3500mm kat yüksekliği gerçekleştirme mümkündür.
 
Bina dış cephe ve iç mekan panel kaplamalarında, HekimBoard fibercement malzeme A-1 katagorisi yanmaz olması nedeniyle bilhassa tercih edilen bir malzemedir. Paneller; dış yüzeylerinde sac / HekimBoard fibercement, iç yüzeylerinde HekimBoard fibercement/pet kaplamalı olarak kullanılmaktadır. Bütün tesisatlar tercihe göre, sıva altı ya da sıva üstü olarak projelendirilir.
Prefabrik Ofis Binaları
Load Time (S) : 0.193488